White Label – zostań naszym Partnerem

medycyna

White Label – zostań naszym Partnerem

 

White Label – pomocniczy model telemedyczny

Fakt, że telemedycyna zmieniła wizyty w gabinecie lekarskim nie podlega jakimkolwiek wątpliwościom. Jest to narzędzie, które oszczędziło czas Pacjentów oraz usprawniło gabinety lekarskie. Pojawiające się kolejne modele, utwierdzają w przekonaniu, że inwestycja w tego typu rozwiązania jest strzałem w dziesiątkę.

 

System telemedyczny z własnym brandingiem

Jedną z takich platform jest White Label, który pozwala na skorzystanie z systemu telemedycyny na własnych warunkach. Własna szata graficzna? Indywidualne logo? Platforma przygotowana na start? To wszystko znajdzie się właśnie na White Label, a to nie wszystkie jego zalety:

  • Każdy gabinet usprawni swoją pracę, ponieważ otrzymuje w pakiecie pomoc techniczną i technologiczną,
  • Działania związane z migracją baz danych, generowaniem raportów czy magazynowanie danych medycznych nie sprawią już nikomu żadnych problemów,
  • Płatności PayU (online) uatrakcyjnią gabinet w oczach Pacjentów,
  • Wewnętrzy system umożliwiający prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej usprawni przepływ informacji,
  • Najważniejsze: nowoczesna i stale aktualizowana platforma telemedyczna i oprogramowanie placówek medycznych i gabinetów – czyli wszystko do pracy z Pacjentami online.

 

Współpraca z najlepszymi

Nie trudno oprzeć się wrażeniu, że White Label to moduł skrojony na miarę każdego gabinetu lekarskiego. Możliwość skorzystania z gotowych silników programu Medfile i platformy haloDoctor to doskonałe rozwiązanie dla każdego, w szczególności, że opiera się on właśnie na takich zaufanych firmach, więc to tylko potwierdza, że wybór White Label to najlepszy wybór.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie korzyści niesie ze sobą White Label w telemedycynie?

Korzyści z użycia White Label w telemedycynie to m.in. dostęp do pomocy technicznej i technologicznej, łatwość migracji baz danych, generowanie raportów, magazynowanie danych medycznych, obsługa płatności online (PayU), możliwość prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz dostęp do nowoczesnej i aktualizowanej platformy telemedycznej.

Jak White Label usprawnia pracę gabinetów lekarskich?

White Label usprawnia pracę gabinetów lekarskich poprzez dostarczenie narzędzi technologicznych, które ułatwiają zarządzanie danymi medycznymi, płatnościami online i prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Czy White Label oferuje wsparcie techniczne?

Tak, White Label oferuje wsparcie techniczne, co pomaga gabinetom lekarskim w rozwiązywaniu problemów związanych z platformą telemedyczną.

White Labeloutsourcing systemu telemedycznegobranding systemu telemedycznego