Eksportuj dane do Medfile podczas największej promocji tego roku

elektroniczna dokumentacja medyczna

Eksportuj dane do Medfile podczas największej promocji tego roku

 

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji, którą obecnie program do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej Medfile oferuje swoim nowym klientom. Już dzisiaj możesz przenieść swoje dane do naszego programu i rozpocząć w nim pracę, a wszystko to całkowicie za darmo! Przeczytaj do końca, aby dowiedzieć się, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie i jakich innych funkcjonalności możesz spodziewać się w Medfile?

 

Promocja w Medfile, jakiej jeszcze nie było 

Program Medfile na bieżąco zaskakuje swoich obecnych oraz przyszłych użytkowników nowymi rozwiązaniami. Z miesiąca na miesiąc wprowadzamy do systemu nowe udogodnienia oraz aktualizujemy już te istniejące. Dodatkowo cyklicznie w naszym programie możesz skorzystać z licznych promocji oraz rabatów.

 

Obecna promocja przewidziana jest dla wszystkich nowych klientów, którzy korzystają z innego oprogramowania w swoim gabinecie medycznym. Jesteś właścicielem dużej placówki medycznej, czy może prowadzisz jednoosobową działalność? To tak naprawdę nie ma znaczenia! Do naszego programu możliwy jest import praktycznie wszystkich danych.

 

Czego dokładnie klienci mogą się spodziewać po obecnej promocji?

Przewidzieliśmy dla naszych nowych użytkowników dwa świetne rozwiązania:

  • Całkowicie darmowa migracja danych z innego oprogramowania wprost do systemu Medfile,
  • Darmowe korzystanie z naszego programu przez pierwsze 6 miesięcy po podpisaniu umowy na 18 miesięcy.

 

Do kiedy mogę skorzystać z promocji?

Promocja jest ważna tylko do końca tego roku - 31.12.2023 r., dlatego migracja danych i rozpoczęcie korzystania z Medfile już teraz, jest świetnym rozwiązaniem! Nie zwlekaj dłużej tylko przetestuj oprogramowanie medyczne Medfile przez 14 dni całkowicie za darmo. Podczas zakładania konta wpisz kod „Migracja”, aby w późniejszej fazie wykupywania oprogramowania skorzystać z promocji.

 

Jakie udogodnienia na mnie czekają po przejściu do Medfile?

W zależności od wybranego pakietu niektóre funkcjonalności mogą się między sobą różnić, ale z pewnością otrzymasz dostęp do takich aspektów, jak:

  • Rozliczenia wizyt za pomocą rachunków, faktur, pakietów,
  • Integracja z drukarką fiskalną,
  • Tworzenie personalizowanych raportów,
  • Powiadomienie e-mail / SMS / systemowe wysyłane do lekarza po rejestracji nowej wizyty,
  • Dodawanie pacjentów do kartoteki,
  • Darmowa strona WWW na szablonie Medfile,
  • Moduł wizyt powtarzalnych / cyklicznych (z możliwością edycji każdej wizyty).

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie: (+48) 728 498 407, (+48) 530 000 828 lub e-mailowo biuro@medfile.pl. Czekamy na kontakt właśnie od Ciebie!

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Dlaczego warto wybrać Medfile jako program dla poradni i indywidualnych gabinetów medycznych?

Medfile to kompleksowe oprogramowanie dla różnego rodzaju gabinetów medycznych, które jest odpowiednie dla lekarzy z różnych specjalizacji. Oferujemy także dedykowany moduł specjalnie dostosowany do dentystów i fizjoterapeutów. Dzięki Medfile z łatwością można raportować zdarzenia medyczne oraz wystawiać e-Recepty i e-Skierowania dla pacjentów.

Czy można umówić się na spotkanie, aby lepiej poznać program?

Oczywiście, jesteśmy dostępni do udzielania prezentacji. Nasi pracownicy z działu obsługi klienta są do dyspozycji zarówno dla potencjalnych, jak i stałych klientów. Możesz umówić się na rozmowę telefoniczną lub wideo od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Czy jest możliwe przeniesienie danych z dowolnego programu?

Nasza zdolność do przeprowadzenia migracji danych obejmuje większość programów dostępnych na rynku. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, ale nasz wyspecjalizowany zespół i system są przygotowane do obsługi tego procesu.

migracja danychprzeniesienie bazy danychprzeniesienie danych do Medfileimport danych do Medfile